На сьогодні, українське законодавство передбачає обов’язкове проведення тендерних торгів, коли мова йде про державні замовлення. Тобто, якщо школа або якесь комунальне підприємство потребує певних товарів або послуг, пошук виконавця повинен проводитися через тендерні портали. Один з таких порталів – це українська універсальна біржа. Перейти на даний портал досить легко, сайт tender.uub.com.ua вважається досить відомим ресурсом й скористатися його послугами можуть будь-які користувачі.

Про що треба знати, беручи участь в тендерних торгах на порталі УУБ

Почнемо з того, що українська універсальна біржа – це перевірений портал, який можна знайти серед переліку інших акредитованих платформ в системі ProZorro. Варто зазначити, що саме на основі даної системи проводяться подібні закупівлі й вся інформація по ним зберігається на даному ресурсі.

Кожного дня в системі Прозорро можуть з’являтися тисячі, а то й десятки тисяч нових тендерів. Дуже часто, участь в державних замовленнях стає хорошим стартом для підприємців. Тобто, вони мають можливість напрацювати зв’язки з серйозними державними установами, чим самим значно закріпити свою репутацію.

Особливості порталу УУБ

Що стосується причин, чому варто віддавати перевагу саме українській універсальній біржі, варто виділити наступні переваги даної платформи:

  • Портал уже близько 5-ти років успішно співпрацює з системою Прозорро;
  • На сьогоднішній день саме цей портал вважається одним з лідерів по кількості виконавців робіт;
  • Сайт має відразу 4 рівні акредитації;
  • Замовники мають можливість отримати високу якість послуг за невелику вартість.

Це лише самі основні моменти, окрім яких можна виділити ще цілий перелік не менш важливих аспектів.

Як стати учасником публічних закупівель на порталі УУБ

Як у випадку й з будь-яким іншим порталом, для того щоб стати одним з учасників, потрібно виконати основні умови.

Виглядають вони наступним чином:

  • Реєстрація на сайті;
  • Вибір відповідного тендеру;
  • Подача правильно оформленої заявки;
  • Ознайомлення з пропозицію й участь в самих торгах;
  • Укладання договору.

Після проходження всіх цих етапів, учаснику залишається лише взятися за сам тендер й почати роботу над виконанням всіх на взятих себе зобов’язань на етапі підписання договору.