В Україні є дуже багато лісових ресурсів. У Карпатах, Закарпатті та на всій півночі країни розкинуті ліси, що мають в собі практично всі види дерев. Ресурси становлять лісовий фонд України і часто використовуються для виготовлення меблів, матеріалів, нерідко оформляються на експорт в інші країни. З одного дерева можуть виготовити дошки, бруски, дсп і інші різні пиломатеріали, необхідні в будівництві.

Загальна ситуація в Україні

Найбільше лісових ресурсів розташовано на півночі країни, в Закарпатті і в Карпатах. Ці території добре збагачені киснем, тому влада не хоче ставити там великі заводи і фабрики, що можуть зіпсувати екологію. Також останні можуть вплинути на ріст молодняку ​​– дерев, посаджених на порожніх місцях. Не варто випускати з уваги той факт, що тільки Україна має такий великий запас лісових ресурсів в Європі, не рахуючи Росію. Саме тому туди часто приїжджають туристи з інших країн, особливо в літній і зимовий час року, щоб покататися на лижах або відправитися в похід. Також в лісах живуть рідкісні види тварин, є рідкісні рослини, на життя яких впливають ліси – вони захищають їх від сонця і сильного вітру. На територіях, покритих лісами, дуже специфічних грунт. При вирубці він або з’їжджає вниз по схилах, або створює болота за рахунок частих дощів, особливо на півночі країни.

Через вищезгадане влада вирішила розміщувати всі виробництва в інших частинах країни. Найбільше фабрик з виготовлення пиломатеріалів розташовано на сході України. Це така собі промзона, яка забезпечує населення всієї країни потрібними матеріалами, ресурсами, готовими товарами.

Нюанси покупки пиломатеріалів і необробленого дерева

Перш ніж купувати деревину, потрібно завчасно домовитися про фабрику, що буде з неї робити матеріал. Вона в свою чергу повинна надати час, який буде витрачатися на обробку деякої кількості дерева. Знаючи наперед, скільки буде закуповуватися необробленого матеріалу, можна запитати, скільки буде потрібно часу на всю їх обробку. У більшості випадків компанії надають таку інформацію і роблять розрахунок майбутнім клієнтам. Також вони можуть відразу ж сказати ціну своїх послуг. Настійно рекомендується робити все заздалегідь, так як точно може бути невідомо, скільки витратитися часу на певному етапі закупівлі. Це допоможе уникнути простою на ринку і не втратити кошти. Як закупити матеріал, можна дізнатися на сайті https://sale.uub.com.ua/news/aukcion-z-prodazhu-neobroblenoqi-derevyny-u-m-rivne-sale-uub-com-ua.

Проводячи тендер, настійно не рекомендується купувати матеріал з тих територій, де немає лісових ресурсів у великій кількості. Такий матеріал може володіти гарною якістю і обробкою, але, як правило, коштувати він буде набагато дорожче, що не вигідно для замовників. Адже від цього буде залежати ціна товару, для якого виготовляється матеріал, і його продаж. У більшості випадків таким займаються фірми-перекупники. Зрозуміло, є випадки, коли просто немає іншого виходу. Наприклад, якщо терміни підтискають, або якщо об’єкт або товар буде невеликим і такі витрати дозволені.

Щоб створити свій тендер або взяти участь в чиємусь, потрібно зареєструватися на сайті sale.uub.com.ua і зайти з нього на Прозорро.Продажі. Тут можна знайти абсолютно різні пропозиції, які відповідають усім вимогам, що стосуються розміру, кольору, дерева та інших важливих параметрів. Знайти відповідний тендер можна скориставшись пошуком або меню. Також на сайті є фільтрація пошуку. За її допомогою можна знаходити торги більш точно та зберігати всі параметри для майбутніх пошуків.