Організації можуть думати, що їм не потрібне навчання з написання заявок, але ситуація змінюється. Зміни на ринку, як і законодавство, і спосіб діяльності, який роками підходив команді, може бути вже не тим, що хоче ринок. Навчання гарантує, що компанія будете в курсі змін на ринку та в роботі команди: написання тендерів – це вміння, яке потрібно регулярно виховувати та вдосконалювати, особливо для того, щоб брати участь в тендерах на sale.ueex.com.ua.

Перегляд та узгодження процесів подання заявок

Характер написання тендерних пропозицій та торгів за контрактами означає, що компанія постійно зайнята: зазвичай завалюють пропозиціями в останню хвилину та тривалими поданнями. Команди, що подають заявки, рідко встигають подумати над своїми процесами та переглянути їх.

Проведення тренінгу – це гарна можливість перевірити, чи є структура заявок, і що вся команда дотримується одного і того ж процесу, починаючи з пропозиції/не приймає рішення про участь у тендері, до процесу написання та розгляду, і приймаючи час правильно використати відгук для майбутніх заявок. Вважається, що навчальні заняття допомагають узгодити команду заявок, що в кінцевому рахунку робить процес ефективнішим у ті напружені періоди.

Покращення знань та набір балів

Рідко, коли команда або організація, що подає заявки, має 100% успішність, коли справа доходить до торгів. Тренінг включає зовнішню думку про попередні оцінки якості та тендерні пропозиції для висвітлення будь-яких слабких сторін або областей, на які слід зосередитись. Наприклад, може бути, що компанія постійно набирає нижчі оцінки з питань соціальної цінності – зосередження частини навчальних занять на цій темі забезпечить, щоб делегати вдосконалили свої знання в цій галузі та могли набрати більше оцінок у майбутніх поданнях.

Підвищення навичок письма

Це може здатися простим моментом, але часто нехтують тим, що написання заявок орієнтується на навички письма. Так, подання тендеру часто визначається дотриманням вимог дотримання вимог, але воно також головним чином спрямоване на те, щоб переконливо розповісти покупцеві про те, чому компанія є найкращою для цієї роботи.

Навчання розвиває поточний стиль та навички ваших авторів заявок, які передаватимуть всю інформацію у форматі, прийнятному для замовника, і легко читатимуться та підтверджуватимуться статистикою та доказами.

Забезпечити конкурентну перевагу

Поширене твердження, яке чується, полягає в тому, що організації набирають хороші оцінки в тендері, але часто програють незначним конкурентам. Навчання підготовки заявок дозволяє не тільки виявити будь-які наявні слабкі сторони, але і визначити свою конкурентну перевагу шляхом огляду ринку та висвітлення того, що відрізняє, і як це може бути використано для отримання більшої кількості контрактів. Цього можна зробити на крок далі, визначивши стратегічні цілі та завдання покупця, і забезпечивши, щоб компанія відповідала цьому у тендерній відповіді та була легко визначена як правильна компанія для контракту. Список активних контрактів: sale.ueex.com.ua/filter/wood.

Виграш контрактів

Перш за все, основною метою, коли шукається навчання з написання заявок, є допомогти компанії виграти більше контрактів. Навчання проводить досвідчений автор заявок; автори тендерів виконали сотні тендерів і залучили ще більше, тобто вони найкраще підходять для співпраці з організацією для виявлення будь-яких прогалин та перешкод для подальшого успіху.

Іноді може знадобитися лише кілька невеликих змін, щоб забезпечити більше контрактів, або може знадобитися подальша робота, щоб підвищити рівень успіху; кожна компанія відрізняється, і тому сертифіковані CPD навчальні семінари виготовляються на замовлення та пристосовані до вимог.