Реалізація арештованого майна – це один з порівняно нових напрямів в системі Прозорро. Варто зазначити, що система продажу арештованого майна в форматі аукціону – це дещо нове й до цього моменту все ще не зрозуміло, чи буде цей напрям достатньо популярним.

У випадку, якщо подібні аукціони не будуть цікаві учасникам, то вони можуть бути відмінені. Якщо вам цікава саме ця тема, ви завжди можете вивчити її біль досконало, якщо перейдете за посиланням www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/poryadok-realyzatsyy-arestovannogo-ymushestva-poleznaya-ynformatsyya.

Чи буде такий формат популярний в системі ProZorro. Sale

Це ще одне актуальне питання на яке немає конкретної відповіді. Вона з’явиться лише через певний час, коли пройде достатня кількість аукціонів та можна буде реально оцінити їх ефективність.

Що стосується тих переваг, що можна побачити вже зараз, то це такі моменти, як:

  • Вигода для обох сторін – аукціон з продажу арештованого майна цікавий як державі, що може отримати певну компенсацію по кредиту, що не був сплачений боржником. Також аукціони будуть цікаві й учасникам аукціону, що можуть отримати майно, вартість якого буде значно нижчою в порівняні з новим;
  • Прозорість – сам формат аукціону в системі ProZorro. Sale говорить про те, що реалізація цього майна буде проходити на легальних підставах. Це означає, що будь-який користувач, що зареєструвався на електронному майданчику, матиме змогу ознайомитись з подробицями проведеного аукціону;
  • Простота – для того, щоб отримати майно боржникам, вам не буде потрібно оформляти величезну кількість документів. Все що потрібно зробити, це: знайти електронний майданчик. Це може бути сайт української універсальної біржі – sale.uub.com.ua. Після цього, підготувати стандартний пакет документів, внести заставу й подати свою заявку на розгляд.

Це лише декілька моментів, які можна брати до уваги вже на початковому етапі введення аукціонів з реалізації арештованого майна. Варто зазначити, що у випадку з майданчиком УУБ, на сайті uub.com.ua ви не зможете  знайти аукціонів. Це повинна бути саме версія sale.uub.com.ua.

Якщо в процесі оформлення заявки вас буде щось незрозуміло, ви завжди можете звернутися до технічної підтримки. Це найкращий спосіб, як можна отримати якісну і точну консультацію.